top of page

Cum trimiti plicuri documente ieftin in Romania si Strainatate

Cand si de ce trebuie sa trimiti plicuri prin curier rapid national si international

  • De cate ori nu ai auzit :

-nu am primit factura,

-mailul a ajuns in junk,

-nu mi-am dat seama ca e factura,

-platesc numai cand primesc documentele in original ?

  • De cate ori plata a fost intarziata pentru ca documentele nu au ajuns in timp la beneficiar ?

  • De cate ori a trebuit sa te duci la ghiseul postal sa pui plicuri pentru straintatae ? Sa stai la o coada mica, dupa care o doamna serioasa sa te ia la ture ca nu. stii codul postal al destinatarului ?

  • De cate ori nu ai avut de trimis acte extrem de importante si ai sta sa te intrebi cu cine o faci ?


Incercam sa iti raspundem mai jos oferind si o solutie pentru asta !

Există mai multe motive pentru care ar trebui să utilizați un serviciu de trimitere plicuri/documente prin curier rapid pentru afaceri, atât la nivel național, cât și internațional.

În primul rând, serviciul de curierat rapid vă oferă o opțiune mai rapidă și mai eficientă de a trimite documente importante sau alte corespondențe de afaceri decât poșta tradițională. Curierii noștri pot ajunge la destinație în cel mai scurt timp posibil, ceea ce vă permite să economisiți timp și să vă gestionați afacerea mai eficient.

În al doilea rând, serviciul de curierat rapid poate fi, de obicei, mai ieftin decât alte metode de trimitere, mai ales dacă aveți nevoie să trimiteți plicuri sau documente în mod regulat. Serviciile noastre de trimitere plicuri/documente prin curier rapid sunt concepute pentru a fi accesibile și convenabile, astfel încât să puteți economisi bani și să vă bucurați de servicii de calitate superioară.

În plus, utilizarea unui serviciu de curier rapid vă poate ajuta să vă asigurați că documentele sau corespondențele dvs. ajung în condiții bune și în siguranță la destinație. Curierii noștri sunt instruiți să manipuleze cu grijă coletele și să le livreze în siguranță, astfel încât să puteți avea încredere că documentele dvs. sunt în bune mâini.

În concluzie, utilizarea unui serviciu de trimitere plicuri/documente prin curier rapid poate fi o opțiune excelentă pentru afaceri de toate dimensiunile. Este rapid, ieftin și sigur, astfel încât să puteți trimite documentele dvs. cu încredere și să vă gestionați afacerea cu eficiență.


Serviciul trimitere plicuri NATIONAL - trimitere facturi, documente pentru transportatori si alte afaceri

12.5 ron / plic oriunde in Romania fara taxare zone exterioare sau kilometri exteriori.

Serviciul de trimitere plicuri național este un serviciu de curierat rapid prin care puteți trimite plicuri sau documente în cadrul țării, la destinații din toate colțurile țării. Această opțiune de livrare este perfectă pentru afacerile care au nevoie să trimită facturi, documente pentru transportatori sau alte documente importante, într-un mod rapid și sigur.

Serviciul nostru de trimitere plicuri național este conceput să fie simplu și eficient. Puteți alege să trimiteți documentele dvs. cu opțiunea de livrare standard sau express, în funcție de necesitățile dvs. și de termenele limită cu care lucrați.

Atunci când utilizați serviciul nostru de trimitere plicuri național, veți avea încredere că documentele dvs. vor ajunge la destinație în siguranță și la timp. Curierii noștri sunt instruiți să manipuleze cu grijă coletele și să le livreze în siguranță, astfel încât să puteți avea liniște deplină atunci când trimiteți documente importante.

În plus, utilizarea serviciului nostru de trimitere plicuri național vă permite să economisiți timp și să vă gestionați afacerea mai eficient. Nu mai trebuie să vă deplasați personal pentru a livra documentele, ci puteți conta pe serviciul nostru de curierat rapid pentru a face acest lucru în locul dvs.

În concluzie, serviciul nostru de trimitere plicuri național este o opțiune excelentă pentru afacerile de toate dimensiunile care au nevoie să trimită documente importante în mod regulat. Este rapid, sigur și convenabil, astfel încât să puteți economisi timp și să vă concentrați mai mult pe gestionarea afacerii dvs.


Serviciul trimitere plicuri INTERNATIONAL - trimitere documente ieftin si in siguranta in strainatate

Incepand cu 18.5 ron / plic oriunde in Europa fara taxare zone exterioare sau kilometri exteriori.

Serviciul de trimitere plicuri internațional este o opțiune de livrare prin curierat rapid prin care puteți trimite documente importante în străinătate. Acest serviciu este perfect pentru afacerile care trebuie să trimită documente în mod regulat către parteneri din afara țării sau către filialele internaționale ale companiei.

Atunci când utilizați serviciul nostru de trimitere plicuri internațional, puteți fi sigur că documentele dvs. vor ajunge la destinație în siguranță și la timp. Curierii noștri sunt instruiți să manipuleze cu grijă coletele și să le livreze în siguranță, astfel încât să puteți avea liniște deplină atunci când trimiteți documente importante.

Serviciul nostru de trimitere plicuri internațional este, de asemenea, o opțiune foarte convenabilă și accesibilă pentru afacerile de toate dimensiunile. Vă putem oferi tarife competitive pentru a vă ajuta să economisiți bani și să vă gestionați bugetul cu mai multă eficiență.

De asemenea, serviciul nostru de trimitere plicuri internațional este conceput să fie simplu și eficient. Puteți alege opțiunea de livrare standard sau express, în funcție de necesitățile dvs. și de termenele limită cu care lucrați. De asemenea, puteți beneficia de urmărirea coletului pentru a vă asigura că documentele dvs. ajung la destinație în siguranță și la timp.

În concluzie, serviciul nostru de trimitere plicuri internațional este o opțiune excelentă pentru afacerile de toate dimensiunile care trebuie să trimită documente importante în străinătate. Este rapid, sigur, convenabil și accesibil, astfel încât să puteți economisi bani și să vă concentrați mai mult pe gestionarea afacerii dvs.


Trimite in Romania plicuri la pret fix fara taxe - 12.5 ron/ plic

Trimite in Europa plicuri la pret fix la tarife incepand cu - 18.5 ron/ plic


Tarifele pentru livrarea plicurilor și documentelor prin curier variază în funcție de destinație, greutatea și dimensiunile coletului, precum și de opțiunile de livrare pe care le alegeți. În general, prețurile pentru livrarea plicurilor și documentelor prin curier sunt mai mari decât pentru trimiterea prin poștă, dar oferă o livrare mai rapidă și o urmărire mai precisă a coletului.

În ceea ce privește prețul minim pentru livrarea plicurilor și documentelor prin curier în România sau în străinătate, este dificil să oferim o estimare exactă, deoarece diferite companii de curierat pot avea politici de prețuri diferite, iar prețurile se pot schimba în funcție de mai mulți factori.

Totuși, multe companii de curierat oferă opțiuni de livrare cu tarife reduse pentru coletele mai mici sau pentru utilizatorii care trimit colete frecvente. Este recomandat să comparați ofertele diferitelor companii de curierat pentru a găsi cel mai bun preț pentru nevoile dvs. specifice. De asemenea, puteți verifica prețurile de pe site-urile web ale companiilor de curierat sau puteți contacta direct compania de curierat pentru a obține o cotă de preț detaliată pentru trimiterea dvs. specifică.


 

CONTACT SERVICIUL LIVRARI NATIONAL INTERNATIONAL

Pentru a ne contacta și a afla mai multe despre serviciile noastre de CURIERAT la nivel național și internațional, aveți la dispoziție mai multe opțiuni:

  • Puteți completa formularul de contact de pe site-ul nostru web, iar un reprezentant al echipei noastre vă va contacta în cel mai scurt timp posibil aici

  • Sunați-ne la numărul de telefon disponibil pe site-ul nostru pentru a vorbi direct cu unul dintre membrii echipei noastre

+4 031 425 4851

  • Trimiteți-ne un e-mail la adresa indicată pe site-ul nostru web. Vă vom răspunde în cel mai scurt timp posibil și vă vom oferi toate informațiile de care aveți nevoie suport@tceholding.ro

  • De asemenea, puteți folosi chat-ul live disponibil pe site-ul nostru web pentru a comunica în timp real cu unul dintre membrii echipei noastre.

Indiferent de modalitatea aleasă, suntem disponibili să vă ajutăm cu toate întrebările și nevoile dumneavoastră. Echipa noastră de asistență clienți este dedicată să vă ofere cele mai bune servicii și să vă ajute să aveți o experiență pozitivă cu noi.

De asemenea, puteți găsi informații suplimentare despre serviciile noastre de curierat rapid naționale și internaționale pe site-ul nostru web, inclusiv informații despre tarife, termene de livrare, opțiuni de expediere și alte servicii suplimentare.


Postări recente

Afișează-le pe toate

Comments


bottom of page